środa, 4 lutego 2015

Album scrapbooking, scrapy..., czyli moja przygoda ze scrapbookingiem :)

Scrapbooking,  czas zacząć.

Bardzo długo przygotowywałam się do tego momentu. Za mną obejrzane tysiące minut tutoriali,  przeglądanie blogów naszych rodzimych i zagranicznych, szukanie pomysłów i inspiracji, zakup materiałów (wstążki, wstążeczki, papiery, papierki, taśmy, kleje, perełki, kryształki, cekiny, narzędzia, nity i wszelkie "przyda się" itp., itd.), aż w końcu "nadejszła wiekopomna chwila" ( cytując klasyka).Pierwsze dwie strony naszego albumu powstały w tym tygodniu, dzięki pomocnym pracowitym rączkom mojej najmłodszej 13-letniej sis Aniki, inaczej zwaną "ciocią iką".

Oto one:

 W związku z tym, że to pierwsze dwie strony, jestem z nich bardzo dumna.