niedziela, 3 maja 2015

Mój pierwszy album na zdjęcia :)

Mój pierwszy mini album!!! :P

    Piszę w smutny i pochmurny dzień. Zaglądam tu rzadko i rzadko piszę, nasze życie zostało przewrócone o 180° i musimy to wszystko poukładać. W związku z naszą sytuacją, rzadko mam czas na pasje i relaks, więc album który robię powstaje już baaaardzo długo. Za to jestem zadowolona, bo zaczyna nabierać kształtów takich, jak chciałam.  Mam świadomość, że do naszych crafterek sporo mi brakuje, ale wiem, że wszystko przede mną... :)

    Album jest od podstaw wykonany przeze mnie. Najwięcej czasu pochłonęła okładka i bindowanie,  żadnych ułatwień, żadnych ustępstw, dużo pracy i widać pierwsze efekty... To jeszcze nie koniec, ale już chciałam wrzucić pierwsze zdjęcia, ( za których jakość bardzo przepraszam).

To mój pierwszy album, proszę o wyrozumiałość.... :)