Witam!
Dziś nowy album wykonany metodą scrapbooking, mi osobiście bardzo podoba się ta sówka.
Okładka w pastelowych kolorach, album wiązany srebrną, brokatową wstążeczką. W środku każdej kartki dodatkowa kieszeń na zdjęcia. :)
niedziela, 1 listopada 2015
Mój drugi album :)
Moje drugie dzieło w kolorach lawendy francuskiej, miał być prosty i skromny. Scrapbooking mnie wciągnął.
P.s. Przepraszam za jakość zdjęć, stanowczo fotografia nie jest moją ulubioną dziedziną :).
P.s. Przepraszam za jakość zdjęć, stanowczo fotografia nie jest moją ulubioną dziedziną :).
Subskrybuj:
Posty (Atom)










