niedziela, 1 listopada 2015

Mój drugi album :)

Moje drugie dzieło w kolorach lawendy francuskiej, miał być prosty i skromny. Scrapbooking mnie wciągnął.
P.s. Przepraszam za jakość zdjęć, stanowczo fotografia nie jest moją ulubioną dziedziną :).









2 komentarze: