domisiowo-kokardkowo
niedziela, 1 listopada 2015
Mój drugi album :)
Moje drugie dzieło w kolorach lawendy francuskiej, miał być prosty i skromny. Scrapbooking mnie wciągnął.
P.s. Przepraszam za jakość zdjęć, stanowczo fotografia nie jest moją ulubioną dziedziną :).
2 komentarze:
Made by AJ
13 stycznia 2016 13:44
Piekny! Eleganckie zestawienie kolorów
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
domisiowo-kokardkowo
19 stycznia 2016 10:26
Dziękuję za tak miły komentarz i odwiedziny. Pozdrawiam :)
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Piekny! Eleganckie zestawienie kolorów
OdpowiedzUsuńDziękuję za tak miły komentarz i odwiedziny. Pozdrawiam :)
Usuń