piątek, 11 kwietnia 2014

Biedroneczki są w kropeczki... :)

Dziś, po wizycie w popularnej sieci dyskontów chrząszczowatych, poddałam się mojemu natchnieniu i podjęłam się próby wykonania biedronek ze wstążek. To nasze biedroneczki, pierwsze trzy jakie zrobiłam, jeszcze troszeczkę zezowate, ale i tak jestem z nas dumna. :) Mój mały pomocnik, od razu przystąpił do testów wytrzymałościowych. Dodam tylko, że zdjęcia robione po testach. :)



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz