domisiowo-kokardkowo
wtorek, 13 stycznia 2015
Bransoletki ręcznie robione z perełkami.
Inspiracja na bransoletki ze strony Zszywka.pl, przyznaje bez bicia, ja tylko dałam wstążeczki w kropeczki :)
Zobaczyłam, pokochałam, zrobiłam. :)
2 komentarze:
ineeska.craft
27 stycznia 2015 03:09
Urocze są! w groszki, super :)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
domisiowo-kokardkowo
27 stycznia 2015 07:47
Dziękuję :)
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Urocze są! w groszki, super :)
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
Usuń