środa, 4 lutego 2015

Album scrapbooking, scrapy..., czyli moja przygoda ze scrapbookingiem :)

Scrapbooking,  czas zacząć.

Bardzo długo przygotowywałam się do tego momentu. Za mną obejrzane tysiące minut tutoriali,  przeglądanie blogów naszych rodzimych i zagranicznych, szukanie pomysłów i inspiracji, zakup materiałów (wstążki, wstążeczki, papiery, papierki, taśmy, kleje, perełki, kryształki, cekiny, narzędzia, nity i wszelkie "przyda się" itp., itd.), aż w końcu "nadejszła wiekopomna chwila" ( cytując klasyka).Pierwsze dwie strony naszego albumu powstały w tym tygodniu, dzięki pomocnym pracowitym rączkom mojej najmłodszej 13-letniej sis Aniki, inaczej zwaną "ciocią iką".

Oto one:

 W związku z tym, że to pierwsze dwie strony, jestem z nich bardzo dumna.

6 komentarzy:

  1. świetne! I śliczna Dominisia. Zabawa dla całej rodziny. Rób to co lubisz w życiu, bo widać że Ci to wychodzi
    :). Pozdrawiam i życzę powodzenia! ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Twoje słowa bardzo dużo dla mnie znaczą i dodają skrzydeł! :) Dziękuję i pozdrawiam :)

      Usuń
  2. Super :) Tylko dwie strony, a zapowiada się bardzo ciekawie. Oby tak dalej :) Życzę powodzenia i wytrwałości !

    OdpowiedzUsuń
  3. Radość z tworzenia takiego albumu na pewno musi być ogromna :) Czekam na dalsze efekty :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Radość ogromna, satysfakcja gwarantowana :P Niedługo ciąg dalszy :)
      Pozdrawiam :)

      Usuń