Mój pierwszy mini album!!! :P
Piszę w smutny i pochmurny dzień. Zaglądam tu rzadko i rzadko piszę, nasze życie zostało przewrócone o 180° i musimy to wszystko poukładać. W związku z naszą sytuacją, rzadko mam czas na pasje i relaks, więc album który robię powstaje już baaaardzo długo. Za to jestem zadowolona, bo zaczyna nabierać kształtów takich, jak chciałam. Mam świadomość, że do naszych crafterek sporo mi brakuje, ale wiem, że wszystko przede mną... :)
Album jest od podstaw wykonany przeze mnie. Najwięcej czasu pochłonęła okładka i bindowanie, żadnych ułatwień, żadnych ustępstw, dużo pracy i widać pierwsze efekty... To jeszcze nie koniec, ale już chciałam wrzucić pierwsze zdjęcia, ( za których jakość bardzo przepraszam).
To mój pierwszy album, proszę o wyrozumiałość.... :)




Świetny album, śliczne kolory! Widać Twoją ciężką pracę, bardzo mi się podob! :)
OdpowiedzUsuńTrzymaj się, ściskam cieplutko :*
Ładnie :) najważniejsze by odczuwać przyjemność z tego co się tworzy,a trening czyni mistrza :)
OdpowiedzUsuń